Harvia saunová pec elektrická Cilindro PC100E/135E
Kód: AD12129-1 AD12129-3 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Dvouvýkonná saunová pec Harvia Cilindro PC100E/135E s výkonom 10 / 13,2 kW je vhodná do komerčných sáun a hotelov o veľkostiach 9-16 / 11-20 m3. Pec môže mať výkon 10 kW (istenie 3x16A) alebo 13,2 kW (istenie 3x20), stačí zmeniť elektrické pripojenie. Ohrievač sa ovládá externou riadiacou jednotkou. Vhodné jednotky sú napríklad: Xenie, Xafir. . Do pece sa zmestí až 140 kg kameňov, ktoré nie sú v cene. Ohrievač ponúka príjemne vlhké saunovanie aj pri mierne nízkej teplote a teplo dlho zotrváva medzi kameňmi. Kvalita-cena v tejto súvislosti povahy pece je vynikajúca. Rozmery š 355 x h 355X v 1300 mm Výkon 10 / 13,2 kW Napájanie 400 V 3N ~
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hĺbka obalu: | 355mm |
| Objem sauny: | 9-20m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 355mm |
| Váha vrátane obalu: | 18kg |
| Vykurovací výkon: | 13,5kW |
| Výška obalu: | 1300mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.