Harvia podsedák do sauny 45x50 2ks
Kód: AD12708Detailní popis produktu
Kvalitné podsedáky do sauny nového radu Harvia Luhta. Sú vyrobené z vysoko kvalitnej bavlny a ľanu. Materiál je príjemný na dotyk, dobre absorbuje vlhkosť a rýchlo schne.
Odporúčame prať na 60 °C.
Zloženie 75% bavlna, 25% ľan.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kilty uteráky a župany do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Farba: | Hnedá |
| Hĺbka obalu: | 7 cm |
| Materiál: | 75% bavlna, 25% ľan |
| Materiál textil: | 75% bavlna, 25% ľan |
| Rozdelenie do skupín: | Utěráky do sauny |
| Šírka obalu: | 15 cm |
| Šírka produktu: | 450 mm |
| Typ: | Na telo |
| Účel: | Klasický |
| Váha vrátane obalu: | 0,15 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 25 cm |
| Výška produktu: | 500 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.