Harvia parní generátor HGX90XW 5,7 kW WiFi
Kód: ADHGX60XWDetailní popis produktu
Generátor pary s podporou pre aplikáciu MyHarvia umožňuje parný generátor zapnúť na diaľku a sledovať teplotu v parnej miestnosti priamo z vášho mobilného zariadenia.
Pre príjemný zážitok z parné kúpele. Parný generátor Harvia je oázou oddychu a dobrého pocitu. Nechajte hýčkať vlhké teplo vaše zmysly a na chvíľu zabudnite na čas a náhlenie. Harvia HGX je kompaktný, ale výkonný parný generátor pre súkromné použitie a kúpele. Hlavné zásady návrhu boli spoľahlivosť, bezporuchovú prevádzku a relaxačný zážitok z parné kúpele. Harvia HGX sa ľahko inštaluje. Vzhľadom k jeho kompaktnej konštrukcii môže byť inštalovaný v malom priestore. Harvia HGX parný generátor je riadený štýlovým dotykovým ovládacím panelom. Panelom ovládame parný generátor, vôňa - čerpadlo, osvetlenie a ventilátory. Rozmery: Š 600 mm hl 155 mm výška 320 mm, váha prázdny 9 kg, plný 13kg.
Po kompletnom preškolení spoločnosti Saunaproject u vyvíjačov pary a generátorov pary radu Harvia HGX a HGS ponúkame kompletný pozáručný servis. Servis vybavujeme priamo na mieste u zákazníka po celej SR alebo nám môžete vyvíjača zaslať prepravnou spoločnosťou na adresu alebo si k Vám prepravná spoločnosť pošleme. Disponujeme všetkými náhradnými dielmi.
Vhodný prívodný kábel je 5x1,5 mm2
Napätie 400 V 3N~
Výstup pary 7,6 kg/h
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyvíjače pary a parný generátor |
|---|---|
| Hmotnost: | 9 kg |
| Farba: | Šedá |
| Hĺbka obalu: | 18 cm |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Použitie: | Zvlhčovače |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | ANO |
| Šírka obalu: | 62 cm |
| Šírka produktu: | 600 mm |
| Typ ohrievača: | Elektrické |
| Účel: | Klasický |
| Umiestnenie: | Na stenu |
| Váha vrátane obalu: | 9kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vykurovací výkon: | 5,7kW |
| Výška obalu: | 34 cm |
| Výška produktu: | 320 mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.