Harvia Legend vešiak do sauny
Kód: ADSASPO103Detailní popis produktu
Vešiak na montáž na stenu, ktorý sa dá použiť na oblečenie, uteráky aj kefy do sauny.
Vešiak je navrhnutý na použitie v priestore pred saunou alebo v kúpeľni. Je vyrobený z kvalitných materiálov, aby bol odolný voči vlhkosti a teplu. Je to elegantný a praktický doplnok pre každú saunu alebo kúpeľňu.
Materiál: drevo, kov.
K vešiaku Harvia Legend odporúčame dokúpiť aj ďalšie doplnky luxusného radu Harvia Legend, ktoré nájdete v záložke príslušenstvo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kefy a masážne pomôcky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| Hĺbka obalu: | 8 cm |
| Materiál: | Dřevo, kov |
| Šírka obalu: | 50 cm |
| Šírka produktu: | 430 mm |
| Účel: | Klasický |
| Umiestnenie: | Na stenu |
| Váha vrátane obalu: | 1 kg |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 15 cm |
| Výška produktu: | 115 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.