Harvia Legend Home PO110XW Wi-Fi Black, saunová pec elektrická
Kód: ADHPO1104XWDetailní popis produktu
Model Harvia Legend XW je kompletná sada pre diaľkové ovládanie prostredníctvom mobilnej aplikácie MyHarvia. Elektrické kachle Legend XW obsahujú ovládací panel Xenio WiFi a senzor dverí pre bezpečné diaľkové ovládanie kachlí. Veľká kapacita kameňov poskytuje príjemné teplo pre dlhotrvajúci saunovací zážitok.
Parametre:
- Výkon 10,8 kW – odporúčaný objem sauny 9–18 m³.
- Až 100 kg kameňov (veľkosť 5–10 cm) – akumulácia tepla pre stálu teplotu.
- Stĺpikový model Ø 325 mm, výška 1080 mm – kachle je možné štýlovo integrovať do lavičiek.
- Digitálne ovládanie Harvia Xenio Wi-Fi (súčasťou balenia): nastavenie teploty, časovača a osvetlenia s prehľadným menu.
- Podsvietenie tlačidiel - jednoduché použitie v zle osvetlených saunových miestnostiach.
- Panel je možné inštalovať vo vnútri sauny – funguje ako digitálny teplomer a riadiaca jednotka v jednom.
- Diaľkové spustenie (Wi-Fi): Model XW umožňuje diaľkové spustenie, ak je bezpečnostný systém správne nainštalovaný.
- Súčasťou dodávky je senzor dverí a teplotný senzor - kľúčové prvky pre bezpečné diaľkové spustenie.
- Napájanie: 400 V AC, 3fázové.
Kachle sa inštalujú v saune s dodržaním bezpečnostných vzdialeností 840 mm od stropu a 100 mm od bočných plôch. Kamene sa vyberajú o veľkosti 5–10 cm a rozmiestňujú sa tak, aby boli zachované vzduchové kanály na cirkuláciu vzduchu. Ovládanie sa vykonáva pomocou Xenio Wi-Fi pre nastavenie sa teploty, časovača a osvetlenia. Pre diaľkové spustenie je nutné použiť dodané senzory dverí a teploty, aby bola zaistená bezpečná prevádzka systému.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| Farba: | black |
| Hĺbka obalu: | 330mm |
| Materiál: | Nerez ocel |
| Objem sauny: | 9-18m3 |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 330mm |
| Typ pece: | Elektrické |
| Váha vrátane obalu: | 20,00 kg |
| Vykurovací výkon: | 10,8kW |
| Výška obalu: | 1100mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.