Harvia Legend Home PO110E Black, saunová pec elektrická
Kód: ADHPOE1104Detailní popis produktu
Elektrické saunové kachle Harvia Legend, teraz v novej veľkosti, nadväzuje na tradíciu fínskeho saunovania a príbeh o neochvejnej kvalite Harvia! Kompaktný elektrický saunový ohrievač Legend prináša mäkké parné kúpele do malých rodinných sáun. Rustikálny oceľový rám Legend obsahuje veľké množstvo kameňov, ktoré vytvárajú výrazný hladký parný kúpeľ. Ohrievač s jemnými detailmi, ktoré pridal kováč, je skutočnou pastvou pre oči. Čierny elektrický saunový ohrievač Legend so svojim stĺpikovým tvarom a veľkým množstvom kameňov možno tiež pôsobivo zapustiť do lavíc. Vytvorte niečo špeciálne s obsiahlym výberom Legend. Saunový ohrievač Legend model E, určený pre externú riadiacu jednotku, umožňuje rôzne možnosti pripojenia v domácom a predovšetkým v profesionálnom použití. Vyberte si systém riadiacej jednotky Harvia, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám, alebo pripojte elektrické saunové ohrievače Legend model E k riadiacej jednotke Harvia vášho existujúceho ohrievača. Vyberte si silnú Legendu a začnite svoj vlastný legendárny príbeh sauny.
Ďalšie parametre:
- Odporúčaná veľkosť sauny 9-18 m3
- Výška produktu 1080 mm
- Šírka produktu 325 mm
- Hĺbka produktu 325 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| Hĺbka obalu: | 330mm |
| Materiál: | nerez |
| Objem sauny: | 9-18m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 330mm |
| Typ pece: | Elektrické |
| Váha vrátane obalu: | 20,0 kg |
| Vykurovací výkon: | 11,0kW |
| Výška obalu: | 1050mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.