Harvia lávové kamene do sauny 5-10 cm
Kód: AD9944Detailní popis produktu
Originálne saunové kamene Harvia z Fínska. Váha celého balenia 20kg.
Využívajte pre svoje saunové kachle tie najkvalitnejšie kamene od spoľahlivých dodávateľov z Fínska. Pomôžu vám s vyhrievaním sauny a vytvoria autentickú relaxačnú atmosféru.
Lávové kamene do sauny vyberáme podľa tradičných požiadaviek na kvalitu. Tieto fínske kamene spájajú veľmi dobrú kvalitu, vysokú odolnosť a prijateľnú cenu. Boli veľmi dôkladne testované a podrobené mnohým výskumom. Vďaka veľkej ploche a relatívnej hustote poskytujú tú najlepšiu absorpciu tepla a následné sálanie do priestoru. Obal sa môže líšiť od fotografie.
Kamene do sauny produkujú mierne teplo a je ideálne používať ich s výkonnými kachľami. Tieto kamene o veľkosti 5 až 10 centimetrov sú vhodné pre kachle upevňované na stenu s nízkym výkonom. Kamene pojmú a udržia značné množstvo tepla. Keď ich neusporiadane rozložíte okolo kachlí, dosiahnete dobrú cirkuláciu vzduchu a kamene vydajú veľké množstvo energie.
Nezabudnite pridať do košíka správne množstvo kameňov.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| Druh: | Lávový kameň |
| Farba: | Šedá |
| Funkcia: | Na polievanie vodou |
| Hĺbka obalu: | 12 cm |
| Kamene: | 5-10cm |
| Materiál: | Kameň |
| Šírka obalu: | 30 cm |
| Šírka produktu: | 300 mm |
| Typ: | Dekorácia |
| Účel: | Klasický |
| Váha vrátane obalu: | 20,0 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 50 cm |
| Výška produktu: | 500 mm |
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.