Harvia kryt prevlečky pre oceľový komín - čierny
Kód: ADZSHP711MDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradné diely pre saunové pece a parné generátory |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | Čierna |
| Hĺbka obalu: | 48 cm |
| Komíny: | Trubky komínu |
| Materiál: | nerez |
| Šírka obalu: | 29 cm |
| Šírka produktu: | 480 mm |
| Typ ohrievača: | Na drevo |
| Váha vrátane obalu: | 0,5 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výška obalu: | 3 cm |
| Výška produktu: | 23 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.