Harvia kombinovaní saunová pec elektrická Delta Combi D29SE
Kód: AD28Detailní popis produktu
Saunová pec Harvia Delta Combi D29SE určená do malých domácich sáun. Maximálny výkon týchto saunových ohrievačov je 2,9 kW. Zaujímavým prvkom je umiestnenie ohrievače v rohu sauny. Ohrievač možno polievať vodou. Ohrievač má na svojom tele zásobník na vodu a je schopné vytvárať parnú saunu. Princíp je v špirále, ktorá je zabudovaná v zásobníku, vodu uvarí a odparovaním vzniká para v saune. V podstate automatizuje polievanie pece vodou a pri 50 tich stupňoch celzia sme schopní vytvoriť bio saunu.Topidlo nemá svoju vlastnú reguláciu. Je nutné prikúpiť reguláciu Griffin viď. kapitola saunové regulácie. Šírka 340mm, hĺbka 200mm, výška 635 mm.
Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí. Pri zaobstaraní ohrievače v našom e-shope ponúkame saunové kamene za zvýhodnenú cenu. Saunové kamene sa Vám automaticky pridajú do nákupného košíka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 200mm |
| Objem sauny: | 1-2,5m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | ANO |
| Šírka obalu: | 340mm |
| Váha vrátane obalu: | 7 |
| Vykurovací výkon: | 2,9kW |
| Výška obalu: | 635mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.