Harvia kombinovaná saunová pec elektrická Topclass Combi KV80SEA
Kód: AD16013Detailní popis produktu
Pec Harvia Topclass Combi KV80SEA je zabezpečená parným vyvíjačom (generátorom) s nezávislým zdrojom vývinu pary. Pomocou saunové regulácie možno v saune nastaviť režim suchá - vlhká (vitálny) - mokrá - parná (turecký kúpeľ), kedy sa k nastavenej teplote priradí zodpovedajúce vlhkosť a naopak. Rovnako možno samostatne nastavovať relatívna vlhkosť (do 65% RH), k nej sa potom automaticky priradí príslušná teplota (do 110 ° C). Ohrievač možno polievať vodou - Vnútorný objem sauny - 8 až 14m3
Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí. Pri zaobstaraní ohrievače v našom e-shope ponúkame saunové kamene za zvýhodnenú cenu.
Saunové kamene sa Vám automaticky pridajú do nákupného košíka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 360mm |
| Objem sauny: | 7-12m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | ANO |
| Šírka obalu: | 400mm |
| Váha vrátane obalu: | 16kg |
| Vykurovací výkon: | 8,0kW |
| Výška obalu: | 640mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.