Harvia kombinovaná saunová pec elektrická Senator Combi T9C
Kód: AD09805Detailní popis produktu
Pec Harvia Senator Combi T9C kombinuje klasický saunový ohrievač s výparníkom vody, ktorým sa vytvára vlhkosť v saune. Nemajú ovládanie na plášti, nutná externá regulácie. Je vhodná do sáun s veľkosťou až 14 m3. Pece Senator sú navrhnuté pre použitie v rodinných alebo komerčných saunách, skrátka všade tam, kde potrebujete častý a dlhotrvajúci prevádzku. Z toho dôvodu sú vybavené veľkým priestorom pre kamene a šiestimi vykurovacími telesami. Senator kombinuje klasická saunové pece s výparníkom vody, ktorý vytvorí vlhkosť v saune. Vypúšťanie vody sa ovláda manuálne. Pec sa vyrába výhradne z nerezovej ocele najvyššej švédskej jakosti. Max. množstvo kameňov 35kg. Na ovládanie kachlí treba zaobstarať samostatnou riadiacou jednotkou, ktorá nie je súčasťou balenia - vhodné jednotky sú C105S a Griffin Combi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| Farba: | black |
| Hĺbka obalu: | 345mm |
| Objem sauny: | 10-14m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | ANO |
| Šírka obalu: | 465mm |
| Váha vrátane obalu: | 25kg |
| Vykurovací výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 660mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.