Harvia kombinovaná saunová pec elektrická Combinator KM80SE
Kód: AD12402Detailní popis produktu
Harvia Combinator KM80SE je kombinovaná elektrická pec s výkonom 8 kW, s výparníkom s objemom 5l. Pec je správnou voľbou pre tých, ktorí majú radi vlhkú paru a príjemnú atmosféru. Ohrievač pojme až 20 kg kameňov. Kombinovaná pece je riadená samostatnou riadiacou jednotkou, ktorá nie je súčasťou balenia a umožňuje digitálne a presne zvoliť nielen teplotu, ale aj percentuálnu vlhkosť.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | black |
| Hĺbka obalu: | 360mm |
| Objem sauny: | 7-12m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | ANO |
| Šírka obalu: | 400mm |
| Váha vrátane obalu: | 16,0 kg |
| Vykurovací výkon: | 8,0kW |
| Výška obalu: | 645mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.