Harvia kombinovaná saunová pec elektrická Club Combi K13,5GS
Kód: AD6458Detailní popis produktu
Saunová pec Harvia Club Combi K13,5GS s výparníkom a automatickým plnením vody - určená pre väčšie sauny 11 - 20m3. Napájanie 400V 3N - 3x20. Ohrievač má oddelenú riadiacu jednotku ktorá nie je súčasťou pece - vhodné jednotky CX170C a LTY17C. Max. množstvo kameňov 60kg.
Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí. Pri zaobstaraní ohrievače v našom e-shope ponúkame saunové kamene za zvýhodnenú cenu.
Saunové kamene sa Vám automaticky pridajú do nákupného košíka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 430mm |
| Objem sauny: | 11-20m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | ANO |
| Šírka obalu: | 500mm |
| Váha vrátane obalu: | 25kg |
| Vykurovací výkon: | 13,5kW |
| Výška obalu: | 700mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.