Harvia Hgx20XW 2,2 kW WIFI parný generátor
Kód: ADHGX20XWDetailní popis produktu
Kvalitný vyvíjač pary Harvia s výkonom 2,2kW. Pre príjemný zážitok z parného kúpeľa. Harvia HGX je oázou odpočinku a dobrého pocitu. Nechajte rozmaznávať vlhké teplo vaše zmysly a na chvíľu zabudnite na čas a náhlenie. Harvia HGX je kompaktný, ale výkonný parný generátor na súkromné použitie a kúpele. Hlavné zásady návrhu boli spoľahlivosť, bezporuchová prevádzka a relaxačný zážitok z parného kúpeľa. Harvia HGX sa ľahko inštaluje. Vzhľadom na jeho kompaktnú konštrukciu môže byť inštalovaný v malom priestore. Harvia HGX parný generátor je riadený štýlovým dotykovým ovládacím panelom. Panelom ovládame parný generátor, vôňa – čerpadlo, osvetlenie a ventilátor.
Rozmery: 230x150x530mm.
Hmotnosť prázdny 8,7 kg, plný 12,7 kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyvíjače pary a parný generátor |
|---|---|
| Hmotnost: | 9 kg |
| Farba: | Šedá |
| Hĺbka obalu: | 180mm |
| Materiál: | nerez ocel lesk |
| Použitie: | Zvlhčovače |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | ANO |
| Šírka obalu: | 625mm |
| Typ ohrievača: | Elektrické |
| Účel: | Klasický |
| Váha vrátane obalu: | 9,0 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vykurovací výkon: | 2,2kW |
| Výška obalu: | 340mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.