Harvia Forte 6kW saunová pec black
Kód: AD9791Detailní popis produktu
Napájacie napätie - 400 V 3N. Veľmi kvalitné spracovanie, testovaný výrobok. Saunové kachle sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele - čierna farba. Harvia Forte sú modernou verziou kachlí akumulujúcich teplo. Vďaka unikátnemu dizajnu a technologickému riešeniu sú Forte tými najlepšími medzi kachľami využívajúcimi rovnaký postup. Kachle sú ideálne pre rodinnú saunu, alebo pre malé penzióny s nepravidelnou dennou prevádzkou sauny. Kachle sú ideálne pre fínsku saunu, kde sa teplota pohybuje okolo 70 ºC a panuje tu veľká vlhkosť. Saunu síce nevykúri na 100 ºC , ale vďaka veľkej vlhkosti zažijete tropickú, pritom jemnú saunu, čiže typickú fínsku saunu. Kachle poskytujú úplne odlišný komfort pri vykurovaní sauny - akonáhle sa špirály roztopia, majú spotrebu ako jediná 50 wattová žiarovka, takže môžete mať kachle zapojené pokojne celý deň. Keď sa potom rozhodnete saunovať, jednoducho otvoríte poklop a za 10 - 15 minút máte saunu vykúrenú (nemusíte čakať na vykúrenie hodinu a pol). Vďaka tejto technológii nedochádza k neustálym zmenám teplôt špirál, ktoré potom vydržia ďaleko dlhšiu prevádzku. Množstvo kameňov max. 100kg. Kamene sa automaticky pridajú do košíka za zvýhodnenú cenu. Kachle nájdu vhodné umiestnenie v dobre zaizolovaných saunách - dostatočná izolácia zvýrazní nízku spotrebu. Ovládanie kachlí je zaistené pomocou externého podsvieteného ovládacieho panelu, ktorý je súčasťou dodávky a je uzamykateľný, čo obzvlášť oceníte v prítomnosti detí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 130 kg |
| Farba: | Čierna |
| Funkcia pece: | Regulácia teploty |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Objem sauny: | 7-12m3 |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka produktu: | 535 mm |
| Vykurovací výkon: | 6,0kW |
| Výška produktu: | 830 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.