Harvia dvere do parnej sauny Legend 7x19, bronzové
Kód: ADDA71901LDetailní popis produktu
Presklené dvere pôsobia väčším dojmom svetla a priestoru a sú navyše bezpečné.
Dvere Harvia majú farbu skla bronzovú, Vonkajší rozmer rámu sklenených dverí je 69 x 189 cm, hĺbka rámu je 6 cm. Súčasťou dverí je čierno lakovaný hliníkový rám, rukoväť čierno lakovaná z tvrdého dreva, bez prahu.
JE NUTNÉ SKONTROLOVAŤ STAV DVERÍ PRIAMO PRED DOPRAVCOM Na neskoršie reklamácie, ktoré nebudú zapísané v odovzdávacom protokole dopravcu pri odovzdávaní dverí, nebude od dodávateľa braný ohľad.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dvere do parnej sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| Barebnosť: | bronz |
| Farba: | Bronz |
| Hĺbka obalu: | 60mm |
| Stavebný otvor: | 70x190 |
| Šírka obalu: | 690mm |
| Výška obalu: | 1890mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.