Harvia dvere do parnej sauny 7x19 bronz
Kód: AD2748Detailní popis produktu
V cene je tvarované kovové madlo s logom Harvia, pánty 2ks, dverné klapky. Pri montáži je možná zmena na ĽAVÉ / PRAVÉ. Hliníkový rám dverí je výborným riešením pre parný kúpeľ alebo dvere do sauny. Sú určené pre prostredie, kde materiály potrebujú veľmi dobrú odolnosť proti vlhkosti. Hliníkový rám (40 x 60 mm) je svetlo šedej farby. Sklo je z 8 mm bezpečnostného skla. Tesnenie udrží teplo a paru vnútri parné kabíny. Rámu dverí Hliník je bezúdržbový. Hliníkový rám dverí je inštalovaný so skrytými skrutkami bez viditeľných skrutkovacích hláv. Výsledkom sú elegantné a rafinované dvere. Farebné možnosti sú bronzové a číre.
JE NUTNÉ SKONTROLOVAŤ STAV DVERÍ PRIAMO PRED DOPRAVCOM Na neskoršie reklamácie, ktoré nebudú zapísané v odovzdávacom protokole dopravcu pri odovzdávaní dverí, nebude od dodávateľa braný ohľad.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dvere do parnej sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 kg |
| Barebnosť: | bronz |
| Hĺbka obalu: | 60mm |
| Stavebný otvor: | 70x190 |
| Šírka obalu: | 690mm |
| Váha vrátane obalu: | 15kg |
| Výška obalu: | 1890mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.