Harvia drevená naberačka na vodu do sauny 36cm
Kód: AD2Detailní popis produktu
Naberačka na vodu do sauny drevená. Dĺžka 36 cm.
Naberačku nenechávajte vo vode, naberte iba vodu, polejte kachle a naberačku odložte bokom. Ak by naberačka stála vo vode príliš dlho, mohla by popraskať. Vedro aj naberačku je možné čistiť mydlovou vodou a mäkkou špongiou alebo kefou. Pri nedodržaní návodu môže dôjsť k popraskaniu a napučaniu celého materiálu. Po ukončení saunovania naberačku vysušte suchou handričkou, odneste ju z priestoru sauny do inej miestnosti a nechajte doschnúť.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vedra a naberačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Farba: | Svetlé drevo |
| Hĺbka obalu: | 5 cm |
| Materiál: | Borovica |
| Rozdelenie do skupín: | Naberačky do sauny |
| Šírka obalu: | 11 cm |
| Šírka produktu: | 110 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha vrátane obalu: | 0,2kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 36 cm |
| Výška produktu: | 360 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.