Harvia Cilindro PC90XW WIFI saunová pec elektrická
Kód: ADHPC904XWDetailní popis produktu
Stĺpové ohrievače Harvia Cilindro sú štýlové elektrické ohrievače.
Stĺpový tvar ponúka slobodu dizajnu sauny, vďaka čomu sa ohrievač ľahko zapustí do lavice alebo umiestni pred sklenenú stenu a púta pozornosť. Ohrievače Cilindro kombinujú vysokú kvalitu s pôsobivým vzhľadom. Lesklý exteriér z nerezovej ocele je skvelým doplnkom každej sauny. Kachle sú ovládané prostredníctvom úplne prepracovaného digitálneho ovládacieho panelu Harvia Xenio WiFi.
Kachle pojmú až 90 kg kameňov (5-10cm), ktoré nie sú súčasťou balenia.
Súčasťou balenia je:
- Kontrolný panel
- Kábel ovládacieho panela (5 mx RJ10 4P4C čierny)
- Rám ovládacieho panela
- Montážna sada dverného senzora
- Dverný senzor s káblom
- Upevňovacia sada
- Návod na inštaláciu a obsluhu
- Teplotný senzor a kábel (4 m)
Ďalšie parametre:
- Výška produktu 930 mm
- Šírka produktu 320 mm
- Hĺbka produktu 320 mm
- Šírka ovládacieho panela 85 mm
- Hĺbka ovládacieho panela 24 mm
- Výška ovládacieho panela 110 mm
- Typ ovládacieho panela Harvia Xenio WiFi
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 11 kg |
| Farba: | Steel |
| Funkcia pece: | Regulácia teploty |
| Hĺbka obalu: | 330mm |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Objem sauny: | 8-14m3 |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 330mm |
| Typ pece: | Elektrické |
| Váha vrátane obalu: | 11,00 kg |
| Vykurovací výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 1000mm |
Youtube video
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.