Harvia Legend teplomer do sauny
Kód: ADSASPO104Detailní popis produktu
Všetky saunové doplnky a výrobky Harvia Legend sú vyrobené z pekného prírodného dreva a čiernej ocele. Ladí tak s prírodným charakterom Vašej sauny. Tento teplomer je navrhnutý tak, aby poskytoval presné meranie teploty v saune a zároveň aby sa dobre hodil do každého interiéru sauny. Možno ho jednoducho inštalovať na stenu sauny a je odolný voči vysokým teplotám a vlhkosti.
V saune sa teplomer musí umiestniť na inú stenu ako sú zavesené saunové kachle.
K teplomeru Harvia Legend odporúčame dokúpiť aj ďalšie doplnky luxusného radu Harvia Legend, ktoré nájdete v záložke príslušenstva.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teplomery do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Hĺbka obalu: | 29 cm |
| Materiál: | Drevo, oceľ |
| Šírka obalu: | 13 cm |
| Šírka produktu: | 115 mm |
| Typ montáže: | Vŕtanie |
| Účel: | Klasický |
| Umiestnenie: | Na stenu |
| Váha vrátane obalu: | 0,5 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 5 cm |
| Výška produktu: | 230 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.