Eliga presýpacie hodiny do sauny modrý piesok 15min.
Kód: AD11549Detailní popis produktu
Presýpacie hodiny do sauny vo veľmi kvalitnom prevedení, ktoré Vám budú slúžiť každú návštevu sauny pre zistenie stráveného času pri pobyte vo Vašej saune.
Presýpacie hodiny je typ hodín, ktoré na meranie času využívajú pohyb piesku spôsobený zemskou príťažlivosťou. Skladajú sa z dvoch sklenených baniek umiestnených nad sebou a spojených úzkym hrdlom. Piesok z hornej banky sa postupne presýpa do spodnej banky. Hneď ako je horná banka prázdna, uplynie meraný časový úsek; pre ďalšie meranie sa hodiny sa musia obrátiť.
Súdi sa, že princíp presýpacích hodín bol známy v Ázii už dlho pred začiatkom nášho letopočtu, zmienky o hodinách, pravdepodobne pieskových, pochádzajú z doby Archimedovej.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Presýpacie hodiny a hodiny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Farba: | Svetlá |
| Hĺbka obalu: | 6 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Šírka obalu: | 6 cm |
| Šírka produktu: | 55 mm |
| Typ montáže: | Vŕtanie |
| Účel: | Klasický |
| Umiestnenie: | Na stenu |
| Váha vrátane obalu: | 0,3kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 34 cm |
| Výška produktu: | 320 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.