Caretta schodíky Durasteps čierne
Kód: ADDUR0999Detailní popis produktu
Stačia dva kroky po schodíkoch DURASTEPS a ste v kadi. Už žiadne balansovanie na špičkách alebo premýšľanie, ako sa elegantne do kade dostanete.
V balení nájdete štyri diely. Zloženie schodov je otázkou pár minút vďaka click systému.
Rozmery: šírka 66 cm x výška 38 cm x dĺžka 68,5 cm
19 cm od zeme k hornej časti spodného schodu
19 cm od spodného schodu k hornému schodu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ochladzovací kade pre sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| Farba: | Čierna |
| Hĺbka obalu: | 70 cm |
| Materiál: | Plast |
| Šírka obalu: | 70 cm |
| Šírka produktu: | 660 mm |
| Účel: | Ochranná pomôcka |
| Váha vrátane obalu: | 4 kg |
| Výška obalu: | 45 cm |
| Výška produktu: | 380 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.