BS Acoustic stenový MP3 hudba prehrávač so zosilňovačom
Kód: ADWA425Detailní popis produktu
Stenový USB, microSD, MP3 prehrávač s veľkým 2,8" farebným grafickým LCD displejom, FM tunerom a vstavaným 4-kanálovým digitálnym zosilňovačom s výkonom 4x25W. Prehrávač obsahuje Bluetooth pre bezdrôtové prehrávanie hudby z mobilného telefónu, tabletu alebo PC, 1xAUX vstup K prehrávaču je dodávané IR diaľkové ovládanie.Prehrávač dokáže na farebnom displeji prehrávať aj video súbory. Montuje sa do montážnej krabičky (ktorá je súčasťou balenia) do steny ako vypínač na svetlo.je vhodný na ozvučenie sauny, izby, kuchyne, kúpeľne, kancelárie, baru , reštaurácie alebo telocvične.
- impedancia záťaže 4x4-8Ω
- zosilňovač triedy D s vysokou účinnosťou 85%
- displej zobrazuje zoznam s názvami MP3 súborov, stav prehrávania, indikáciu spárovania s Bluetooth, kalendár, presný čas, frekvenciu FM tunera atď.
- podporované zvukové formáty: MP3, WMA, WAV, AAC, FLAC, WAW, APE
- podporované formáty videa: MPEG-1/2/3/4, RM/RMVB, WMV, MOV, MK, VOB, AVI, 3GP, H, 264
- podporované fotografické formáty: JPGE, BMP, GIF, PNG
- vonkajšie rozmery inštalačnej krabičky 80x80x69 mm
- rozmer predného rámčeka 86x86 mm
- zastavaná hĺbka prehrávača 37 mm
- celková hĺbka 47 mm
UPOZORNENIE: Úroveň východiskovej hlasitosti po spustení prístroja sa dá prednastaviť v nastavení "SETUP / VOL ADJ"
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odporúčame do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| Hĺbka obalu: | 9 cm |
| Materiál: | Plast |
| Šírka obalu: | 9 cm |
| Šírka produktu: | 80 mm |
| Typ montáže: | Vŕtanie |
| Účel: | Klasický |
| Umiestnenie: | Na stenu |
| Váha vrátane obalu: | 0,6 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výška obalu: | 9 cm |
| Výška produktu: | 80 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.