Bezdotykový zásobník dezinfekčního roztoku HPB 31S-DR-05
Kód: HPB 31S-DR-05Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dávkovače dezinfekcie |
|---|---|
| Balení (š x v x h): | 140 x 280 x 130mm |
| Balení (v x š x h): | 280 x 140 x 130mm |
| Barebnosť: | Bílá |
| Dimensions (h x w x d): | 280 x 125 x 130mm |
| Farba: | Biela |
| Materiál: | Plast |
| Ovládání: | Bezdotykové |
| Package (h x w x d): | 280 x 140 x 130mm |
| Povrch: | Bílá matná. |
| Pumpička: | Plastová |
| Rozměry (š x v x h): | 125 x 280 x 130mm |
| Rozměry (v x š x h): | 280 x 125 x 130mm |
| Styl: | Hotely a veřejné prostory |
| Typ montáže: | Vŕtanie |
| Váha vrátane obalu: | 1,124 kg |
| Warranty: | 2 roky |
| Weight: | 1,1 kg |
| Záruční doba: | 2 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.