Andres saunové dvere Scan 7x19 bronz
Kód: AD10078Detailní popis produktu
Rám hĺbka 92mm, hrúbka skla 8mm. Dvere Andres rám osika, sklo bronzové, rukoväť kľučky je drevené madlo. Pri montáži je možná zmena na ĽAVÉ / PRAVÉ. Balenie obsahuje sklenené dvere, drevený rám, pánty a madlo. Andres dvere do sauny celosklenené sú špeciálne navrhnuté pre použitie do sauny. Je možné vyberať z rôznych farebných prevedení skla, tak i druhu dreva, ktoré bolo využité na výrobu rámu. Sklenené dvere presvetlia priestor a zabezpečia ľahšiu kontrolu vašich detí, ktoré sa nachádzajú v saune. Sklenené dvere sú bezúdržbové.
JE NUTNÉ SKONTROLOVAŤ STAV DVERÍ PRIAMO PRED DOPRAVCOM Na neskoršie reklamácie, ktoré nebudú zapísané v odovzdávacom protokole dopravcu pri odovzdávaní dverí, nebude od dodávateľa braný ohľad.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dvere do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 kg |
| Barebnosť: | bronz |
| Farba: | Bronz |
| Hĺbka obalu: | 92mm |
| Stavebný otvor: | 70x190 |
| Šírka obalu: | 690mm |
| Váha vrátane obalu: | 15kg |
| Výška obalu: | 1890mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.