Andres okno do sauny 480x890mm bronz borovica
Kód: AD12563Detailní popis produktu
Okno do sauny je určené pre zákazníkov, čo chcú vidieť von zo sauny potrebné na svoju záhradu alebo krajinu okolo sauny. Môžeme ponúknuť zhotovenie rámu do saunového okná z osiky, jelša alebo borovica. Rozmery: 92x480x890 mm, hrúbka rámu 42x92 mm.
JE NUTNÉ SKONTROLOVAŤ STAV DVERÍ PRIAMO PRED DOPRAVCOM Na neskoršie reklamácie, ktoré nebudú zapísané v odovzdávacom protokole dopravcu pri odovzdávaní dverí, nebude od dodávateľa braný ohľad.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dvere do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| Barebnosť: | bronz |
| Farba: | Bronz |
| Hĺbka obalu: | 92mm |
| Stavebný otvor: | okno do sauny |
| Šírka obalu: | 480mm |
| Váha vrátane obalu: | 10,0 kg |
| Výška obalu: | 890mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.