Andres dvere do sauny Medium číre 7x19 White satinato osika
Kód: AD12733Detailní popis produktu
Andres dvere do sauny celosklenené sú špeciálne navrhnuté pre použitie do sauny. Sklenené dvere zvýši jas a dojem z priestoru. Sú tiež bezpečnejšie v tom, že zjednoduší pohľad na deti vo vnútri sauny. Sklenené dvere sú bezúdržbové.
Light Premium je unikátnym vstupom do sauny, ktoré má očarujúce vzhľad Ručné otváranie dverí Ľavé / Pravé možno ľahko zmeniť v priebehu niekoľkých minút.
JE NUTNÉ SKONTROLOVAŤ STAV DVERÍ PRIAMO PRED DOPRAVCOM Na neskoršie reklamácie, ktoré nebudú zapísané v odovzdávacom protokole dopravcu pri odovzdávaní dverí, nebude od dodávateľa braný ohľad.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dvere do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 kg |
| Barebnosť: | matné čiré |
| Farba: | Biela |
| Stavebný otvor: | 70x190 |
| Šírka obalu: | 690mm |
| Váha vrátane obalu: | 15,0 kg |
| Výška obalu: | 1890mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.