Andres dvere do pary Premium číre 7x19 light
Kód: AD12703Detailní popis produktu
V cene sú sklenené dvere, rám z hliníka, pánty a madlo. Pri montáži je možná zmena na ĽAVÉ / PRAVÉ. Hliníkový rám dverí je výborným riešením pre parný kúpeľ alebo dvere do sauny. Sú určené pre prostredie, kde materiály potrebujú veľmi dobrú odolnosť proti vlhkosti. Hliníkový rám je šedej farby. Sklo je z bezpečnostného skla. Tesnenie udrží teplo a paru vnútri parné kabíny. Tesnenie je silikónové. Výsledkom sú elegantné a rafinované dvere. Vybrať si môžete z mnohých farebných variant z našej ponuky.
JE NUTNÉ SKONTROLOVAŤ STAV DVERÍ PRIAMO PRED DOPRAVCOM Na neskoršie reklamácie, ktoré nebudú zapísané v odovzdávacom protokole dopravcu pri odovzdávaní dverí, nebude od dodávateľa braný ohľad.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dvere do parnej sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 kg |
| Barebnosť: | čiré |
| Hĺbka obalu: | 50mm |
| Stavebný otvor: | 70x190 |
| Šírka obalu: | 690mm |
| Váha vrátane obalu: | 15,0 kg |
| Výška obalu: | 1890mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.